OT زمانی معجزه می کند که در کنار روش D.S.T باشد
پنجشنبه 11 اردیبهشت 1399 ساعت 12:32 | نوشته ‌شده به دست | ( نظرات )


گفت و گویی ترتیب داده ایم، با یکی از خدمتگزاران محترم بخش OT کنگره 60، مسافر شاهرح؛ مسئول مبصرهای تهران و حومه تهران و نیز مسئول هماهنگی OT نمایندگی های تهران. در ادامه نظر شما را به خواندن این گفت و گو جلب می نماییم:

  با عرض سلام لطفاً به رسم کنگره خودتان را معرفی کنید:

 سلام دوستان شاهرخ هستم یک مسافر، با بیش از 27 سال تخریب انواع و اقسام آنتی ایکس ها وارد کنگره شدم. آخرین آنتی ایکس مصرفی بیش از 6 گرم شیره به صورت خوراکی ، 4.5 گرم حشیش، 200 سی سی مشروبات الکلی، طول سفر اول 15 ماه به روش D.S.T، داروی درمان شربت OT به راهنمایی راهنمای عزیزم آقای حسین نمکی، رهایی از بند اعتیاد 7 سال و 7 ماه.

  لطفاً در مورد شربتO.T  توضیح دهید:

 اگر بخواهیم در موردOT  صحبت کنیم؛ باید ساعتها به صحبت بنشینیم. به عنوان پیش زمینه باید به این مسئله نگاه کنیم که تا   سالهای پیش؛ قبل از سال 90 که داروی درمان به شکل شربت OT نبود؛ بچه هایی که به کنگره می آمدند مشکلات زیادی پیش رو   داشتند. الان بچه ها باید قدر OT را بدانند. قبلاً بچه ها با تریاک سفر می کردند و چند مسئله وجود داشت، اول اینکه ما هر 10 یا 15   روز یکبار به دستور راهنما 25 گرم تریاک تهیه می کردیم، ممکن بود آن روز تریاک خوب می بود ولی دفعه بعد ممکن بود که تریاک آن   کیفیت لازم را نداشته باشد یا قاطی داشته باشد، یا ساقی عوض می شد و به مشکل می خوردیم، به راهنما می گفتیم جیره ما   کم است! در صورتی که همان اندازه لازم بود اما کیفیت آن عوض شده بود. ولی امروز خدا را شکر شربت OT در چند شرکت معتبربا   تریاک خیلی خوب ساخته می شود. دیگر رهجو نگران کیفیت شربت نیست. مشکل بعدی این بود که وقتی تریاک همراه ما بود اگر   مأمور در خیابان جلوی ما را می گرفت ما به هیچ عنوان نمی توانستیم ثابت کنیم که این تریاک برای درمان اعتیاد ما است، مأمور باور   نمی کرد و می گفت به جهت عشق و حال خودت مصرف می کنی، داروی درمان متادون است؛ کسی نمی دانست که می شود با   تریاک درمان شد و خیلی از بچه ها دستگیر و بازداشت شدند، به واسطه همراه داشتن تریاکی که جهت درمان استفاده می کردند.   اندازه گیری برای ما سخت بود، وقتی پله ها کم می شدند برای مثال یک گرم 30 روز که می خواستیم استفاده کنیم، و برای یک   هفته تقسیم کردن 1 گرم به 30 قسمت کار سختی بود و مجبور به تهیه ترازوی دیجیتال که طلا فروشی ها دارند می شدیم که   چندین میلیون قیمت داشت و باید از ترازوهای سیگار فروشی ها استفاده می کردیم که آنهم گاهی درست نشان نمی داد. این   مشکلات بود ولی الان خداروشکر بچه ها با یک سرنگ هزار تومانی اندازه گیری دقیق انجام می دهند. مشکل دیگر سروکار داشتن با   ساقی بود، او در ماههای سوم و چهارم سفر من به من می گفت که چرا مصرف تریاک تو کم می شود، نکند در حال ترک هستی، و   من هم می گفتم بله؛ شروع می کرد که الان سنی هستی که باید بزنی ولی داری ترک می کنی! می گفت سکته می کنی، فلج   می شوی، می میزی و این انرژی منفی و نیروی بازدارنده بود ولی خدا را شکر، الان بچه ها به کلینیک ها می روند و آنجا انرژی مثبت   گرفته و تشویق می شوند، مبصر کنگره آنجا حضور دارد و انرژی مثبت می دهد و کسی حال بچه ها را نمی گیرد.

  به اعتقاد من ساخت داروی OT کار بسیار بزرگی بود و در این راه آقای مهندس زحمات بسیار زیادی کشیدند و این راه را هموار نمودند   تا مسئولین متقاعد شدند که با تریاک می توان اعتیاد را درمان کرد، بچه های کنگره را دیدند، مراکز پزشکی تا خودشان تحقیق نکنند   نمی پذیرند و بخاطر همین بود که یک تحقیقات دو، سه ساله با همکاری مرکز ملی تحقیقات اعتیاد ایران متعلق به دانشگاه علوم   پزشکی؛ به صورت آزمایش و پایلوت اولیه با 50 نفر شروع شد که حدود 30 نفر از اعضای کنگره 60 معرفی شدند که اولین رهایی هم   از خانم های مسافر بود و حدود 30 نفر از کنگره به رهایی رسیدند. بعد از آن پایلوت دوم شروع شد، زیرا که با یک پایلوت و یک آزمایش   علمی یک مرکز علمی نمی پذیرد که این برنامه درست باشد. لذا پایلوت دوم با 1000 نفر انجام شد که 900 نفر از کنگره معرفی   شدند  و از این تعداد حدود 600 نفر به رهایی رسیدند، رهایی از نظر یک مرکز علمی قطع مصرف نیست، آنها آزمایش های فالوآپ ؛   یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله از بچه ها می گرفتند و بعد از اطمینان طرح پذیرفته شده و به وزارت کشور اعلام شد   که این طرح مؤفقیت آمیز بود. و این مؤفقیتی بود که بدست آمد و آنها پذیرفتند که شربت OT می تواند داروی درمان اعتیاد باشد. به      این صورت شربت OT تولید و در اختیار کلینیک ها قرار گرفت و امروز بچه ها به راحتی از کلینیک ها دریافت می کنند.

  آیا  مدت سفر با تریاک در روند درمان مسافر نیز با طول سفر استاندارد که آقای مهندس فرمودند، 10 ماه برابر بود یا   طول مدت سفر را تغییر می داد؟

 بله؛ زمان تریاک ما سفر استاندارد نداشتیم و حرفی از ده ماه نبود. همانطور که سفر من 15 ماه طول کشید، سفر بعضی ها تا دو   سال هم طول می کشید و این اتفاق می افتاد به خاطر اینکه کیفیت تریاک بد بود؛ راهنما پله ها را تجدید می کرد یا بالا و پائین می  برد. 11 سال پیش، طول سفر به صورت الان استاندارد نبود، از وقتی شربت OT آمد و در مرکز ملی مطالعات تحقیقات انجام شد، اقای مهندس اعلام کردند که؛ این استانداردترین سفر است چون داروی OT از اول تا آخر با یک کیفیت بوده و لحظه لحظه آن ثبت شده است. علمی که تجربه شده باشد سندی است بدون نقص.

  طول ده ماه سفر از همین زمان تثبیت شد؟

 بله؛ بعد از تولید OT دیدند که بهترین زمان ده تا یازده ماه طول سفر استاندارد است و برای هر مصرفی کافی می باشد. الان آقای مهندس سفر غیر استاندارد را 12 ماه می دانند .غیر استاندارد یعنی در کنار مواد مصرفی قرص هم مصرف می شود و کلاً به مصرف چند آنتی ایکس یه طور همزمان، غیراستاندارد می گویند؛ مخدر و محرک و قرص های اعصاب ممکن است چند ماهی بیشتر طول بکشد. برای سفر استاندارد همان ده ماه نتیجه بخش است.

  با توجه به انواع ترکهایی که داشته اید، نظر شما راجع به شربت OT چیست؟ 

  نظر شخصی من این است که به فرموده جناب مهندس هیچ دارویی مفیدتر، ارزان تر، سالم تر و کم عارضه تر از تریاک برای درمان   وجود ندارد. حدود 700- 800 سال پیش، چینی ها حدود 300 نوع بیماری را با تریاک معالجه کردند و همین الان هم تریاک در داروسازی   بیشترین استفاده را دارد. بعضی ها فکر می کنند تریاک فقط در شربت OT است، در صورتی که اینطور نیست، حتی شربت سینه   هم حاوی کدئین از مشتقات تریاک است. متادون، B2 و قرص های درمان اعتیاد از تبائین گرفته می شوند، تبائین از آلکالوئید های   تریاک است، مورفین از مشتقات تریاک است. تریاک گیاهی الهی است و هیچ گیاهی به اندازه تریاک کامل نیست. تریاک به تنهایی   25 الی 50 آلکالوئید دارد که ما هنوز همه آنها را نشناخته ایم و شاید بیشتر از اینها باشد. در طب سنتی چند گیاه را باهم ترکیب می   کنند تا یک دارو را بدست بیاورند ولی تریاک به تنهایی هر ترکیبش برای یک بیماری استفاده می شود. شربتOT از قبل بوده و آقای   مهندس از OT الهام گرفتند؛ تنتور تریاک که در یک شیشه های کوچک بود و داروخانه های خاصی آن را داشتند و دکترهای خاصی   برای سرفه های شدید تنتور تریاک تجویز می کردند. هیچ دارویی مانند تریاک شفا بخش نیست به شرطی که در دست پزشک حاذق    باشد و اگر دست آدمهای سودجو باشد تبدیل به شیره و تریاک و هروئین می شود که عملکرد دیگری دارد.

   به نظر شما مسافر در طول سفر چه کارهایی را انجام بدهد بهتر است؟

  رهجو باید گوش به فرمان راهنما باشد؛ آقای مهندس می فرمایند: تا رهجو گوش به فرمان نباشد و بخواهد عقیده و نظر شخصی   خودش را در لژیون عنوان کند، هیچ موقع به رهایی نمی رسد؛ بعضی ها با لیسانس می آیند و می گویندچرا راهنما زیر دیپلم است!   رهجو باید اعتقاد داشته باشد که، راهنما در زمینه اعتیاد استاد است و نه در زمینه های دیگر، چرا در زمینه اعتیاد استاد است؟ چون   این راه را قبلاً رفته است و تمام پیچ و خم آن را می داند و به سلامت به مقصد که رهایی از بند اعتیاد است رسیده است. در کتاب       چهارده مقاله هم داریم که دنیا دو دسته از آدمها را به عنوان متخصصین درمان اعتیاد می شناسد، یکی پزشکانی که تحصیل کرده       اند در آن رشته و تحقیق کرده اند و کتاب دارند و گروه بعدی کسانی هستند که توانستند خودشان را درمان کنند. 

   فرق دو گروه فوق در چیست؟

  گروههای دیگر ممکن است به شیوه های مختلفی کنار بگذارند و تا آخر عمر نیز به تعادل و حال خوش نرسند. در کنگره 60 صورت   مسئله اعتیاد توسط آقای مهندس کشف و درمان به روش D.S.T همراه با آموزش جهان بینی انجام می شود و شخص به تعادل می   رسد. هم انسان را می شناسیم هم مواد مخدر را و می دانیم از ترکیب این دو اعتیاد به وجود آمده است، چه اتفاقی می افتد که   اعتیاد به وجود می آید (مخدرهای بیرونی جایگزین مخدرهای درونی بدن می شوند) و خود ما در مرحله حق الیقین هستیم و این   اتفاقات برای ما افتاده است. ما در مرحله علم الیقین نیستیم که فقط اطلاعات علمی را داشته باشیم، ما با پوست و گوشت و   استخوان، اعتیاد را درک کرده ایم؛ کسی می گوید خمار است ما درک می کنیم ولی پزشکی که تجربه اعتیاد ندارد اصلاً خماری را   نمی شناسد.

  کلام آخر:

 من بیش از 7 سال است که درOT  خدمت می کنم، از OT آکادمی شروع کردم، از OT شعب و مرکز بازدید می کنم و گاهی اوقات   هم به نمایندگی های شعب مختلف ایران می روم، در سالن می شونم که می گویند با داروی شگفت انگیز و معجزه آسای OT به   رهایی رسیدم یا سفر می کنم؛ درست است که شربت OT داروی درمان است ولی قبول ندارم که OT به تنهایی معجزه کند؛ و این   نکته را برای تمام دوستان سفر اول و دوم عرض می کنم که OT زمانی معجزه می کند که در کنار روش D.S.T باشد، با حضور در   لژیون و فرمانبرداری از راهنما، در کل به مجموعه کنگره 60 می گوئیم معجزه آسا .  
 از آقای شاهرخ تشکر می کنیم که وقت خود را در اختیار وبلاگ قرار دادند. 

 

  تهیه گزارش : مسافر داوود

  تنظیم : مسافر علی 

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
ولی الله دریانورد جمعه 19 اردیبهشت 1399 05:12
با سلام و خدا قوت به تمام خدمت گذران کنگره ۶۰ خصوصا دوست و برادر عزیزم آقا شاهرخ که به حق خدمت گذاری نستوه است برای ایشان بهترین ها را آرزو دارم.
سه شنبه 16 اردیبهشت 1399 15:11
با سلام.خدا قوت به آقا شاهرخ شما از خدمت گزاران بسیار صدیق کنگره هستید که تلاش های شما ستودنی است برای شما آرزوی بهترین ها را دارم. برای همه خدمت گزاران کنگره ۶۰ توفیق روز افزون از خداوند خواستارم.
مسافر داوود لژیون ۴ یکشنبه 14 اردیبهشت 1399 01:11
عرض خداقوت وخسته نباشی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات